گروه مهندسان دفتر فنی

عضویت ویژه

با عرض سلام خدمت کاربران محترم سایت سیویلستان

در صورتی که قصد عضویت در سایت و حمایت از ما و دسترسی به بخش ویژه سایت دارید ابتدا باید در سایت ثبت نام کرده و پس از ورود به بخش پرداخت و انتخاب عضویت ویژه اقدام به ارتقاء اکانت خود به کاربر ویژه نمایید.

بخش VIP یکی از بهترین روش ها جهت همیاری و پشتیبانی از سیویلستان است که برای دوستداران این سایت و حمایت های مالی ایشان ایجاد شده است. برای کاربران این بخش امتیازات ویژه ای نیز در نظر گرفته شده است و هزینه عضویت ویژه ۳۰۰۰،۰۰ تومان است که به دلیل افتتاح سایت ۷۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. شایان ذکر است که مدت زمان تخفیف محدود می باشد.در قسمت کد تخفیف efteteh را وارد نمایید

نام‌نویسی حساب جدید

لطفا نوع اشتراک خود را انتخاب کنید

قوانین مهم بخش ویژه :

  1. استفاده اشتراکی از حساب ویژه کاربری موجب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد. در صورت اتصال با بیش از ۴ آی پی به صورت همزمان اکانت به صورت خودکار مسدود می شود. لذا در صورتی که در رایانه ای غیر از رایانه خودتان به اکانت خود متصل شده اید پس از اتمام کار از اکانت خود خارج شوید.
  2. جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده های احتمالی، آی پی کاربران هنگام ورود در سیستم ثبت خواهد شد.
  3. در صورت هر گونه سوء استفاده از اکانت های وی آی پی و به اشتراک گذاری آنها، شناسه کاربری بدون اطلاع قبلی و برای همیشه مسدود می گردد.
  4. در صورت انتشار مطالب این بخش در دیگر سایت ها و فروم ها و شناسایی اکانت شخص خاطی، اکانت بدون اطلاع قبلی و برای همیشه مسدود می شود.
  5. لطفا به منظور حمایت از سیویلستان از به اشتراک گذاری مطالب این بخش در سایر سایت ها و انجمن ها خودداری فرمایید.